Cunda Adası Otelleri | Ayvalık

yazar: can

“Cunda’da nerede kalınır?” sorusu bizde gitmeden önce epey bir aklımızı kurcaladı. Madra Vineyard şarap tadım ve şarap üretimi hakkında yapılan bir etkinlik düzenlediği için, biz Parna Hotel’i seçtik.

Cunda’da Rum mimarisi izleri taşıyan, taş otellerde ve butik otellerde kalınabilir. Yerliler tarafından işletildiği için hem bölgeyi keşfetme açısından istediğiniz cevapları bulabilirsiniz, hemde kurallar biraz daha esnek olabiliyor. Bu hem avantaj, hemde dezavantaj. Fiyatları ortalamanın biraz üstünde.

Lüks seçeneklerle, ekonomik seçenekleri de listeye dahil ettik.

Konaklamadan önce hala Cunda hakkında soru işaretleriniz varsa, sizin için daha detaylı anlattık:

Cunda Gezi Notları
(Ege denildiği zaman AlaçatıBozcaadaÇeşme falan derken Cunda biraz geri plana atılabiliyor.)

Cunda Adası Konaklama Rehberi: Otel | Butik Otel | Pansiyon

 1. Parna Otel
 2. Ortunç Otel
 3. Cunda Despot Evi
 4. Mola Cunda Otel
 5. Cunda Sakin Otel
 6. Sukha Cunda Otel
 7. Nisi Butik Otel
 8. Cunda Esen Otel
 9. Labris Otel
 10. Kapya Cunda
 11. Elia Otel by Ortunç
 12. Cunda Moshinos Otel
 13. Svila Otel
 14. Cunda Fora Otel
 15. Cunda Taş Otel by Taze
 16. Cunda Pür Beyaz Otel

Parna Hotel

Harita da 1 numaralı yer burası. +12 yaş olarak misafir ağırladıklarından yetişkin oteli diyebiliriz. Ortunç koyuna doğru kullanabildikleri bir plajı var, ama direk deniz kıyısında değil. (Ada Camping Plajını Kullanıyorlar.)
Hem plaja gitmek için hemde kişisel bakımınız için küçük bez çantalar yapmışlar ve içini de gayet kullanışlı yapmışlar.

Kahvaltıları ve kahvaltı bölümünün manzarası güzel. Otel sahipleri misafirperverler, sabah bizi yakalayıp Chemex demlediler. Biraz sohbet etme şansı yakaladık, bu bize özel değildi. Genel olarak iletişim kurmayı seviyorlar.

Maalesef evcil hayvan kabul edilmiyor ve havuzu yüzmek için büyük bir havuz değil. Ama tam bir keyif havuzu, ve bu konudaki tasarımı başarılı.

Ege’nin 12 bitkisinden adını almış odaları var:

 • Deluxe: Selvi ve Göknar. Benim hiç sevmediğim tasarımdan oluşuyor. Büyük pahalı yataklar, şatafatlı avizelerden dolayı başarılı olmadığını düşünüyorum.
 • Standart: Zeytin, Kayın, Sığla, Ardıç, Ladin ve Defne. Bunlar oldukça kibar ve zarif tasarlanmış odalar. Eğer Parna’da kalacaksanız seçebilirsiniz.
 • Standart Alt Kat: Çınar ve Sedir. Buranın tek dezavantajı tasarımsal biraz daha zayıf ve alt katta olması.
 • Ekonomi: Söğüt ve Meşe. Burası alt kat ve küçük. Ama ben Cunda’yı keşfedeceğim otel yatmalık bir aracı olarak görüyorsanız, o konuda rahat olabilirsiniz.

Not: Alt kat odaları gündüz saatlerindeki dışardaki sesi biraz daha fazla içeri alıyor diyebiliriz. Ama bu rahatsız edici türden değil.

ADRES: Mithatpaşa Mah. Mevlana Cad. 1. Sokak No:3

Ortunç Hotel

Haritadaki 2 numaralı otel. Burası hakkında “dinlence efsanesi” deniliyor. Denize yakın, manzaralı ve yeşillik içinde. Oteliçi aktiviteler mevcut (ücretli). Biliyorsunuz ki bu aktiviteler otellerde biraz daha pahalı oluyorlar, fakat otel güvencesi olduğundan hizmet normalden daha fazla oluyor. +12 yaş ile bir yetişkin oteli. Yastık menüsü falan var, Cunda’nın en şık oteli. Bir butik otel değil, ama iddiası farklı.

Maalesef evcil hayvan kabul edilmiyor.

Otel Aktiviteleri:

 • Bisiklet
 • Yelken
 • Kano
 • Paddle Board

Pilates, doğa yürüyüşü, fitness gibi aktiviteler de mevcut. Fakat bunlar ücretli mi, ücretsiz mi bilmiyoruz. Bizde ücretsiz, yine de otelden bilgi alabilirsiniz ilginiz var.

Toplamda 40 odası var. Bunların 22’si superior oda, 14 deluxe oda ve 5’i suit oda.

 • Superior Oda: Bu aslında standart oda demek. Burada ayrı ayrı tek kişilik yatak, yada iki kişilik yatak seçeceği mevcut. Bir çift kişilik yatak artı bir tek kişilik yataklı odalar var. Yani 3 kişilik odalar, ekonomik anlamda bunlar tercih edilebilir. Daha çok ormana doğru bakıyorlar.
 • Deluxe Oda: Biraz minimalist düşünülmüş, konforlu odalardır. Teras seçerseniz balkonlu, bahçe katında ise size özel alanı var. Ege denizi manzaralıdır.
 • Suit Oda: Yatak odası, giyinme odası ve oturma odası vardır. Ayrıca mini bir mutfağıda vardır. Tam deniz manzaralı ve özel oturma alanı vardır. Özel balkonu da mevcuttur.
  Panoramik Suit isimli 180 derece deniz manzaralı seçeceği de mevcuttur.

Ödüller ve Sertifikalar: Mavi Bayraklı Plaj, Yeşillenen Oteller Sertifikası, ISO 14001 Çevre Yönetimi Sertifikası, Yeşil Anahtar Ödülü.
Ayrıca 2012’den itibaren kendi elektriği üretme çabaları başarılı gidiyor.

ADRES: Ayvalık adaları tabiat parkı.

Cunda Despot Evi

Burası Ayvalık’ın en önemli sembol binalarından biri. Haritadaki 3 numaralı yer.

Despot Evi tarihinden ve hikayesinden kısaca bahsetelim:

 • 1862 – Simgesel Bir Yapı: Yunanistan’ın devlet olduğu gün Rum halkının sevinçten verdiği bağışlarla, Cunda’ya gelen bir din adamı bu binayı inşa ettirmiştir. (Doğum yeri Cunda; Din adamı “despot” demek.)
 • 1877 – Osmanlı Egemenliğine Geçişi: Despot’un yani din adamının ölümünden sonra, Osmanlı Devleti, Despot Evi’ni Sine Kilisesi’nden satın alarak Hükümet Binasına çevirmiştir.
 • 1921 – Cumhuriyet Dönemi: Öksüzler yurdu olarak kullanılmaya başlanan bina, aynı zamanda ilkokul binası olarak da kullanılmaya başlanmıştır.
 • 1973 – Yeşilçam: Hayat Bayram Olsa ve Kambur filmlerinde kullanılmıştır.
 • 1980 – Zarar Görme Dönemi: Öksüzler yurdu başka yere taşınınca bina terk edilmiş, restore edilmemiş ve zarar görmüştür.
 • 2015 – Restorasyon ve Otelleşme: Bina Kültür Bakanlığından kiralanarak restore edilmiş ve otelleştirilmiştir.

Burası 28 odalı bir butik oteldir ve aynı zamanda düğün ve organizasyonlar amaçlı tercih edilmektedir. Burası için “Güneşi Alkışlarınla Uğurla” denilmektedir. Kültürel miras ve kültür endüstrisi tasarım ödüllerini kazanmıştır.

Odalarına bakacak olursak:

 • Sarnıç Superior Oda | Superior Oda | Superior Deniz Manzaralı Oda
 • Sarnıç Deluxe Oda | Deluxe Oda |
 • Despot Suit | Antique Suit | King Suit | Premium Suite

İçeride ayrıca 1862 Restaurant isimli bir yer var. Cunda 1862: (Ada Mutfağının Lezzet İmzası)

“Ada Beyi Buğulama” isimli özel bir yemekleri var menüde. Ayrıca özel bir SPA merkezleri var.

Şefleri Fırat Siriş: “Yemek yerken yaşadıkları mutluluk dikkatimi çekmişti. O günden itibaren her gün misafirlerimi daha fazla mutlu edebilmek için sevgiyle mutfak tezgahında çalıştım, bu sevginin lezzet ve mutluluk ağacımı daha da büyüttüğünü fark ettim. Lezzetli yemekler, mutlu yüzler.” sözleriyle yemek tutkusunu anlatmış.

ADRES: Mithatpaşa Mahallesi, Mektep Sokak No: 2/2

Mola Cunda Otel

Haritadaki 4 numaralı yer. Buranın mimarisi biraz daha sade, şık ve minimalist. Yurt dışına çıktıysanız bilirsiniz oteller lüks değil; şık ve konforludur. Bir nevi onun gibi.

Geniş havuzu, ferah bahçesi ve birde serinleme havuzu mevcut. Denize 200 metre ve şezlong, şemsiye, minder, havlu ücretsiz.

Cunda Değirmeni formunda hazırlanmış deniz manzaralı barı mevcut, ve kokteyller konusunda iddialı olduklarını belirtiyorlar. (Fiyatları biraz pahalı.)

Odalarına bakarsak; mermer detaylar, yastık menüsü ve resul ürünler dikkat çekiyor. Turn Down gibi enteresen bir detay daha var. Nedir bu otellerdeki “turn down” derseniz, odayı yatmadan önce hazırlamak denebilir.

 • Junior Suite | Corner Suite | Mola Suite
 • Garden Deluxe | Mola Deluxe

Aktiviteler: Yoga, Pilates, Bisiklet, Doğa Yürüyüşü, Masa Tenisi ve Cunda Adası Turu olarak yapılıyor.

Düğün organizasyonu da yapıyorlar, çeşitli etkinlik organizasyonları da.

ADRES: Namık Kemal Mahallesi, Üç Kuyular Caddesi. No: 18

Mola Glamping

Mola Beach Cunda’nın 2 adet karavan ve 4 adet glamping olmak üzere alternatif bir hizmeti daha var.
“Glamping Çadır Ne Demek?” diyenler için; kelime anlamı olarak glamorous (büyüleyici) ve camping (kamp yapmak) kelimelerinden oluşmuş. Biraz daha konforlu, lüks çadır gibi düşünebilirsiniz.

3 kişiye kadar konaklamak mümkün.

Cunda Sakin Otel

Burası haritadaki 5 numaralı yer. 1861 yılından kalma bir Cunda Konağı restore edilerek, 7 odalı otele çevrilmiş hali. +12 yaş üstü misafir kabul ettiğinden, yetişkin oteli.

Otoparkı yok, ve malersef evcil hayvan kabul edilmiyor. Şöminesi var.

Otel sahipleri burayı şöyle özetliyor: “Yıllarca Cunda’ya turist olarak gelen üç kafadar olarak, 1861 yılından kalma konağı görünce Cunda sakini olmaya karar verdik. Gezgin olarak konakladığımız onlarca yerden sonra hem ev huzurunu yaşatacak hem de otel konforunu verecek bir mekan yaratmayı hedefledik.

Odalarına bakacak olursak. Odaların tasarımı hem minimalist hemde ada kültürünü hissettiren türden. Tam bir Cunda Butik Oteli:

Suite Oda 1, Suiter Oda 2, Kırlangıç Oda, Taş Oda, Bohem Oda, Şömineli Oda, Sakin Oda.

“Sakin Dükkan” diye bir şey ortaya atmışlar. Odalarda hem kültürel hemde şık tasarım ürünler mevcut. Bunları çok beğenirseniz, fiyat sorunuz satalım diyorlar. İyi mi kötü mü bilemedim. Biz pazarlığımız güçlü olduğundan, bize mantıklı geldi.

Ayrıca butik etkinlikler düzenliyorlar. Hasat zamanı şeyi kapsayan etkinlikleri mevcut.

ADRES: Namık Kemal Mh. Hacılar Sokak. NO: 19

Sukha Cunda Otel

Burası haritadaki 6 numaralı yer. Burası 18 oteli butik bir otel. Rum mimarisine özgü doku korunarak tasarlanmış. “Traveller Reviews Awards 2020” kazanmış ve (9.9) ile iddialılar.

Aş ve harman tuğla duvarlar, ahşap tavanlar, geleneksel karo zemin ve kabak lamba detayları ile kültürel dokuyu korudukları belli. “Tarihi yel değirmen manzarası, zeytinlik manzarasını uzun uzun seyre daldık” diye belirtiyorlar. Hatta buna sitelerinde kocaman bir bölüm ayırmışlar.

4 tip odaları mevcut. İster deniz manzaralı isterseniz zeytinlik. İster bahçeden girip çıkıp havuzun keyfini çıkarın, yada terasın keyfini çıkarıp gün batımını izleyin.

 • Suite Çatı Katı Oda: Çatı katı en büyük oda ve teraslı. Çataltepe üzerinden batan terası izleyebilirsiniz.
 • Deluxe Oda: Fransız balkonlu deniz manzaralı, yada bahçe ve havuza açılan seçenekleri mevcut.
 • Standart Oda: Geniş balkonlu yada bahçe katı olmak üzere seçenekleri mevcut.
 • Twin Oda: Fransız balkona sahip, zeytinlik ve tarihi yel değirmeni manzaralı, twin ya da double yatak seçeneklerini sunuyorlar.

Not: Bir kış bahçeleri var. Havalar soğuduğunda şömine ateşi ve sıcak şarap severseniz bu detayı gözden kaçırmayın deriz. Ateş tuğlalı ve muz ağaç dekorlu. (Muz ağacı ne alaka bizde anlamadık 😛 )

ADRES: Mithatpaşa, Cunda Adası, 15 Eylül Cd. No: 71

Nisi Butik Otel

Burası haritadaki 7 numaralı yer. +14 yaş ile tam bir yetişkin oteli, ayrıca biraz pahalı diyebiliriz. 17 odası var, her odanın konseptini birbirinden ayrı yapmaya çalışmışlar. (Bu konuda oldukça özenmişler. Renkleri, tasarımları, eşyalar, mobilyalar derken her şey. 17 farklı otel gibi bile denebilir.)

Havuz yok ve maalesef evcil hayvan kabul edilmiyor. Ek ücret karşılığında havalimanı transferi sunuyorlar.

Yeşillikleriyle, renkli çiçekleri ve taş mimarisiyle Cunda’yı yansıtıyor. Sahile yürüyerek 1 dakikalık mesafede. Ucuz olsa, sahildeki restoranlarda vakit geçirme bir avantaj olabilir, fakat uygun fiyatlı değil. Bu yüzden kahvaltı mutfağını lezzetli ve doğal tutmuşlar. Fakat Cunda’nın genelinde bu oldukça yaygın.

Odalarına bakacak olursak, farklı tasarımlar olması aradığınızı bulmak açısından iyi olabilir. Ama belirli bir çizgisi olmaması bizce oteller için ayrıca bir dezavantaj doğuruyor.

 • Standart Oda
 • Superior Oda | Superior Deluxe Oda
 • Deluxe Oda | Deluxe Balkonlu Oda

ADRES: Namık Kemal Mahallesi Selamet Caddesi No: 38

Cunda Esen Otel

Burası haritadaki 8 numaralı otel. Bahçesi ve renli çiçekleriyle sizi doğada hissettiren bir otel burası. Zaten internet siteleri şu satırlar ile başlıyor:

Her adanın bir hikâyesi vardır, eğer kulak verip dinlerseniz Cunda da size kendi hikâyesini anlatır. Çılgın kalabalıktan uzak ama keyfi eksik değil, trafik keşmekeşinden uzak ama ulaşılmaz değil, popüler kültür dayatmalarından uzak ama demode değil, ağırbaşlı ve sakin ama ıssız değil, ihtişamdan uzak ama hiç sıradan değil… Yoğun iş koşuşturması içinde ayaküstü, alelacele yapılan kahvaltılardan bıkmış şehir yorgunlarının hayâl ettiğinden de öte bir kahvaltı sofrası…

Burası 21 odalı bir otel. Odaları beyaz renkli, ve krem rengi tonlarında tül detayları ile tasarlanmış şekilde. Hatta bazı odaları cibilikli. Hanımeli değmiş diye tanımlamışlar kendilerini.

Cibinlik ne derseniz? Yatağın etrafında tül gibi bir dekor oluyor ya, işte o cibinlik. Bizde sadece dekor amaçlı sanıyorduk, fakat sadece dekor amaçlı değilmiş. Sivri sinek, böcek gibi şeylerden korumak amaçlı yapılırmış. Düşününce mantıklı bulduk.

Odalara göz atalım:

 • Bahçe Katı | Bahçe Katı Ön Cephe
 • İkinci Kat Giriş | İkinci Kat Ön Cephe
 • Üst Kat Cibinlikli | Üst Kat Ön Cephe Cibinlikli
 • İki Yataklı Oda

Otel ücretsiz bisiklet veriyor ve şöminesi de var.

ADRES: Mithatpaşa Mah. Mevlana Cad. 1/2 Sokak No: 3

Labris Otel

Burası haritadaki 9 numaralı otel. 24 odası var, bahçe manzaralılar ve deniz manzaralılar olmak üzere 2’ye ayrılıyorlar. 8 yaşından küçük çocuk kabul etmiyorlar, ayrıca evcil hayvan da kabul etmiyorlar.

Köklerinde Girit göçmeni bir aile bulunan Lebriz-Hasan Soycan çifti, doktorluk ve mühendislik mesleklerinin yanına otel işletmeciliğini de eklemişler.

Minigolf, buhar odası, sauna gibi hizmetler var. Ayrıca bir adet küçük ısıtmalı yüzme havuzları var. Şöminesi var.

Normal ve suit odaları var:

 • Deniz manzaralı, balkonlu, 2 kişilik oda
 • Bahçe manzaralı 2 kişilik oda
 • Deniz manzaralı, teraslı 2 kişilik oda
 • Dubleks king suit
 • Dubleks aile suit
 • Dubleks aile suit

ADRES: Namık Kemal Mahallesi, 15 Eylül Caddesi, Bayır Sokak, No:73-79. 

Kapya Cunda

Burası haritada 10 numaralı otel. 2 kişilik yada 3 kişilik tasarlanan 17 odalı bir otel burası. Açık havuzları ve konferans salonları var. 15 yaşından küçük kabul edilmiyor. Evcil hayvan kabul edilmiyor.

Her an bir yerlerden Rumca konuşan ihtiyarları işitebileceğiniz Arnavut kaldırımlı dar sokaklar, imbat ile yüzünüze vuran iyot kokusu, ona eşlik eden martı sesleri ve huzur… Burası Cunda Adası…” web sitelerinde şu cümleler ile karşılıyorlar sizi.

Ses ve ısı yalıtımına sahip tek tip odadan oluşuyor.

(Banyo dolaplarından yataklara kadar bütün mobilyaları el işçiliği, Ayvalık’ın değerli zanaatkarı tarafından yapılmış.)

ADRES: Mithatpaşa Mah. Bahar Sok. No: 2

Elia Otel by Ortunç

Burası haritadaki 11 numaralı otel. Yemyeşil bahçesiyle 16 odası bulunmaktadır. Evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Çocuklu aile kabul ediyorlar. Çocuklar için ayrıca küçük bir oyun alanları var.

Odalarına göz atacak olursak:

 • Elia Deluxe Room | Elia Executive Room
 • Elia Antique Terrace Deluxe Room | Elia Antique Standart Room | Elia Antique Deluxe Room

ADRES: Namık Kemal mah. 15 Eylül cad. no:13

Cunda Moshinos Otel

Burası haritadaki 12 numaralı otel. 8 odasının her biri özenle ve karakteristik olarak tasarlanmış. Cibinlikli odalar, yuksek tavanlar, antika eşyalar. Cibinik ne bilmeyenler için yukarıda anlattık, fakat yine de gözden kaçırmışsanız tasarım gibi olan yatağın etrafındaki tül. Biz ne işe yaradığını bilmiyorduk, fakat sivrisinek, böcek gibi detaylardan koruyormuş.

Bu arada “EVCİL HAYVAN KABUL EDİYORLAR” Naci Bey ve Evrim Hanıma bu ayrıcalık için ayrıca teşekkür ederiz.

Bu arada “moshinos” adanın eski ismi. Güzel Koku anlamına geliyor. Cunda adasında, kekik ve yasemin kokuları nam salmıştır.

Geniş çift kişilik yatakları var. Öyle çok oda sınıflandırması da yapmamışlar.

ADRES: Mithatpaşa Mah 10400, Orta Sk. No:10

Svila Otel

Burası haritadaki 13 numaralı otel. Bu otelde Rum mimarisinden farklı olarak, Ceneviz mimarisi de görmek mümkün. 2017 yılında özel tasarımla Osmanlı-Ceneviz mimarisi ile yapılmış 10 odalı butik bir otel. Tüm odaları standart yapıda.

Sarımsak taşı ile yapıldığından yazları nispeten serin, kışları ise daha sıcak oluyormuş.

Küçük ve çiçekli bir bahçesi de mevcut. 12 yaşından küçük çocuk ve evcil hayvan kabul edilmiyor.

ADRES: Namık Kemal Mahallesi 15 Eylül Caddesi 24. Sokak No:4

Cunda Fora Otel

Burası haritadaki 14 numaralı otel. Geleneksel ada mimarisini yansıtan 18 odalı bir butik otel burası. Evcil hayvan kabul edilmiyor.

Sade, doğal ve sürprizlerle dolu bir yerden bahsediyoruz, Cunda’yı sevmek için fazlasına ihtiyacınız yok.” sözleri ile adayı tanımlamışlar.

Ücretsiz olarak sauna, hamam, bisiklet ve gazete hizmeti sunuyorlar. Bazı odalarda şömine mevcut.

Odalarına göz atacak olursak:

 • Deluxe Deniz Manzaralı Şömineli | Deluxe Doğa Manzaralı Şömineli
 • Deluxe Superior Deniz Manzaralı Balkonlu | Deluxe Özel Bahçe Oda
 • Ekonomik Oda

ADRES: Mithatpaşa Mah. Mevlana Cad. 1/1 Sok. No:7 

Cunda Fora Glamping

Sürekli betonlaşmadan ve doğadan uzaklaşmadan şikayetler üzerine tam tamına 20.000 metrekarelik alana kurulmuş bir doğa tesisi. İçeride plajı ve yüzme havuzu var.

Haraketsiz karavanları odaya çevirmişler. İçeride “Yannis Restoran” ve “Sunset Bar” olmak üzere 2 işletme daha var.

Odaları 2,3 ve 4 kişilik olarak tasarlanmış:

 • Deluxe Doğa Oda | Deluxe Bahçe Oda
 • Fırsat (Ekonomik Oda)
 • Karavan (2 Kişilik) | Karavan (3 Kişilik) | Karavan (4 Kişilik)

ADRES:  12 Kuyular Caddesi Namikkemal Mahallesi

Cunda Taş Otel by Taze

Burası haritadaki 15 numaralı otel. Burası butik bir otel, yaklaşık 150 yıllık bir binanın restorasyonuyla hizmet vermektedir. Biz henüz tanışmasak da otel sahibi Taze Bey övgü dolu yorumlar almış.

Çocuklu aile kabul ediyorlar. Fakat evcil hayvan kabul edilmemektedir.

ADRES: Namık Kemal Mah. Tepebaşı Sk. No:4

Cunda Pür Beyaz Otel

Burası haritadaki 16 numaralı otel. 6 farklı kategoride, 21 odası olan beyaz rengin, sessizliğin hüküm sürdüğü bir otel. 2,3,4 kişilik odaları da mevcut. 12 yaşından küçük çocuk kabul edilmiyor.

 • Junior Loft Oda | Panaromik Loft Oda
 • Panaromic Oda | Panaromic Garden Oda
 • Deluxe Oda

Kış bahçesi, havuz, şömine ve sanat galerisi var. Sanat galerisinde farklı dönemlerde sergilenen ressam eserleri yer alıyor ve satın alabiliyorsunuz.

ADRES: Mithatpaşa mah.Yukarı Çayır sokak no:16

Cunda Adasında Nerede Kalmalıyım?

Cunda Adası Şömineli Oteller Hangileri?

Sukha Otel, Esen Otel, Labris Otel, Fora Otel, Pür Beyaz Otel ve Sakin Otel.

Cunda Adası Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller Hangileri?

Sadece Moshinos Otel evcil hayvan kabul etmektedir.

Hangi Otel Çiftler İçin Daha Uygun?

Parna Otel ve Sakin Otel. Biz böyle bir sorunun net cevabı olduğunu düşünmüyoruz, size en uygun yer bütçenizin ve isteklerinizi en iyi karşılayandır. Biz en çok tercih edilenleri yazdık diyelim.

Cunda Glamping Konaklama Yerleri Nereler?

Mola Glamping ve Fora Glamping olmak üzere 2 tesis var.

Cunda’da Denize Kıyısı Olan Otel Hangileri?

Bu konuda Cunda Ortunç Otel galiba zirveyi kapıyor. Kimseye de verecek gibi durmuyor.

Cunda Otelleri yazımızın sonuna geldik. Yaşadığınız kötü deneyim, iyi deneyim yada merak ettiğiniz şeyler varsa muhakkak yorumlarda bize belirtin. Birlikte bu yazıyı daha faydalı hale getirebiliriz.

Youtube: Ayvalık HaftaSonu Kaçamağımız!

Seyahatle Kalın, Seyahatalesle Kalın.

You may also like

Yorum Bırak